KONTAKT

Timo Kark - LIFE projektijuht, e-post timo.kark@envir.ee, telefon +372 5348 3518

Allan Tamme - LIFE kontaktisik üldistes küsimustes, e-post allan.tamme@envir.ee, telefon +372 626 2965

Merike Linnamägi - LIFE kontaktisik looduskaitse küsimustes, e-post merike.linnamagi@envir.ee, telefon +372 626 2900

Johanna-Maria Siilak - LIFE kontaktisik kliima küsimustes, e-post johanna-maria.siilak@envir.ee, telefon +372 626 2829

Ivo Krustok - LIFE kontaktisik ressursitõhususe küsimustes, e-post ivo.krustok@envir.ee, telefon +372 626 2924

Reeda Kaal - LIFE kontaktisik reo- ja joogivee küsimustes, e-post reeda.kaal@envir.ee, telefon +372 626 2934

Peep Siim - LIFE kontaktisik kalapääsude ning jääkreostusobjektide puhastamise küsimustes, e-post peep.siim@envir.ee, telefon +372 666 0915