Liigu edasi põhisisu juurde

Otsingutulemused

LIFE programmi töötuba

Teema:

LIFE looduskaitse ja keskkonna valdkonna eeltaotluse taotlusvormid

Sihtrühm:

Taotlejad

Aeg:

10:00 - 13:00

Kolmapäeval, 17. juunil 2020 kell 10-13.00, toimub veebipõhine töötuba, et aidata parandada LIFE programmi projektide eeltaotluste (concept note) kvaliteeti. Oma kogemusi jagavad Tallinna Tehnikaülikooli projektijuht Murel Truu ja Keskkonnaministeeriumi projektijuht Voldemar Rannap, kes on mitmeid rahastatud projekte kirjutanud ja ellu viinud. Koolitusel keskendutakse looduskaitse ja keskkonna valdkonna (concept note) taotlusvormidele, jagatakse kogemusi ning praktilisi näpunäiteid, mida eeltaotluse kirjutamisel kindlasti silmas pidada. Üritus toimub arutelu vormis, mis tähendab, et kõik osalejad saavad jooksvalt tekkinud küsimusi esitada. 

Osalemishuvi korral palume saata e-kiri aadressile @email koos projekti lühikirjelduse ja loogilise raamistiku maatriksiga (logframe). Selle põhjal saavad koolitajad eelnevalt ülevaate, millised on osalejate projektideed ning vastavalt oma materjale ette valmistada. Koolitusel osalejate arv on piiratud. 

Registreerumine on avatud kuni 10.06.2020 või kohtade täitumiseni.

Koolitusel osalemine on tasuta!

Töötuba toimub Zoom keskkonnas. Lingi osalemiseks saadame väljavalitud osalejate e-postile enne üritust.

Kliimavaldkonna projektidele suunatud koolitus toimub augustis 2020. Täpsem info avaldatakse jooksvalt. 

Koolitust korraldavad Keskkonnainvesteeringute Keskus ja Keskkonnaministeerium projekti "LIFE programmist teadlikkuse suurendamine ja projektitaotluste kvaliteedi parandamine 2" raames.