Projektipartneri otsing

Otsid oma projektile partnereid või soovid ise osaleda mõnes projektis?

Siin lehel on võimalik teada anda, kui oled kavandamas mõnda projekti ning otsid oma idee elluviimiseks projektipartnereid (rahastajaid, huvitatud osapooli jne). Lisaks leiate siit infot teiste liikmesriikide taotlejate kohta, kes otsivad rahvusvahelisi partnereid. 

Bulgaaria 

Kui te otsite projektipartnerit Bulgaariast või soovite ise olla partneriks mõnes Bulgaaria projektis, siis tasub teil ennast registreerida nende partneri otsingu süsteemis: http://www.life-bulgaria.bg/en/users/register

Eesti

Tartu Ülikooli keemia instituudi reoainetega tegelev uurimisgrupp soovib osaleda partnerina mõnes juba kirjutamisel olemas LIFE projektis.

Teemavaldkonnad, millega tegelevad: reoained keskkonnas, lämmastiku-, fosforireostus ja taaskasutus, nanoosakesed, mikropollutandid, ravimijäägid, raskmetallide taaskasutus seente abil.

Nende profiil teadusinfosüsteemis: https://www.etis.ee/CV/Ivar_Zekker/est

Keemia Instituudi keskkonnatehnoloogia töörühmaga koostööd teha soovivatel asustustel/ettevõttetel palume võtta ühendust Ivar Zekkeriga - ivar.zekker@ut.ee

Garage48 on avaldanud soovi osaleda mõnes LIFE projektis. Rohkem infot: http://garage48.org/about 

Horvaatia

Kui te otsite projektipartnerit Horvaatiast või soovite ise olla partneriks mõnes Horvaatia projektis, siis tasub teil ennast registreerida nende partneri otsingu süsteemis: HR Partner search database. Registreerimise vorm on leitav siit.